Nejčastější otázky

Ohledně gravírování

Umíte gravírovat i fotografie?

Ne, bohužel. Toto zatím neumíme
a neděláme. 

Když neumíte fotky, umíte loga?

Ano, umíme gravírovat tzv. vektory. Proto, když nám zašlete logo v křivkách nebo cokoli jiného v křivkách neměl by to být pro nás problém. Pokud nemáte grafiku v křivkách zkuste se s námi spojit. Společně to nějak zvládneme. 

Gravírujete i na jiné sklenice než Vaše?

Bohužel, ne. Jednak je to logisticky náročné zasílat nám sklenici a my Vám ji zase zpátky (nehledě na nebezpečí rozbití) a druhak gravírujeme pouze na námi vyzkoušených tvarech. To je jediný způsob jak nabídnout kvalitu. 

Jak dlouho to trvá?

Snažíme se být flexibilní a rychlí. Záleží na spoustě faktorů. Aktuální vytížení, roční období. Například Vánoce – dárky, jaro, léto svatby a tak dále. Je pravdou, že u nás dáváme přednost individuálním objednávkám. Dokážeme je elegantně vstrčit do rozběhnuté zakázky a prakticky to nezdrží proces velké objednávky.
Do týdne by měla být Vaše objednávka hotová.

Platba předem? Doprava?

Proč pouze platba předem a ne na dobírku?

Protože pokud na skleničku necháte vygravírovat svůj návrh je sklenička individuální a téměř neprodejná. Navíc pokud si na ni necháte zvěčnit svoje jméno a příjmení v rámci GDPR ani nemůžeme skleničku inzerovat :-). Zůstane nám tak akorát tak na „zalívání“.

Sklenička nám přišla rozbitá, co mám dělat?

V první řadě se omlouváme. V druhé Vás chceme poprosit, vše vyfoťte a hned nás kontaktujte. My se postaráme o nápravu.