Take Me Home

Co to je Take me home,

Znáte tu situaci?

„Rodiče malé Evičky ať přijdou na informace.“
„Našel se malý Pepíček a hledá své rodiče.“

Každý rodič, který to slyší, instinktivně sevře ruku svého dítěte, i když se ho to třeba vůbec netýká. Je to stresující situace pro každého. Nemluvě o hlavních aktérech.

I řada z nás má malé děti. A proto nás napadlo Take me home.
Není to na Nobelovu cenu. Jistě nejsme první ani poslední. Take me home je jenom název pro přívěšek. Přívěšek, který může pomoci v situacích, kdy se Vám dítko ztratí na malou chvíli z dohledu. Najednou nevíte, co máte dělat. Panikaříte. Snažíte se najít nějakou autoritu, organizátora, rozhlas nebo policii. Cestou se ptáte kolemjdoucích a najednou Vám zazvoní telefon. Je to dobrá duše, která našla Vašeho miláčka.

Každá mince má dvě strany.
Zkuste si to představit. Jdete a najednou vidíte dítě, jak stojí a pláče, volá svou maminku. Usoplený drobeček mezi dospěláky. Je malý a neví si rady. Pomůžete mu? Je to mimořádně stresová situace i pro Vás coby zachránce. Celá řada lidí neví, co má dělat. Vy seberete odvahu a chcete pomoci. Dítě pláče, neví jak se jmenuje. Je vystrašené, bojí se. Vy nevíte, co máte dělat. A v tom si všimnete, že má na bundě, batůžku nebo na plyšáku přívěšek s telefonním číslem. Co uděláte? Zavoláte na to číslo.

A je vyhráno. Problém vyřešen.

Důležité!
Zkuste naučit své dítko ukázat přívěsek s číslem, pokud zůstane někde samo a bude se bát. Urychlí a usnadní to jeho nalezení.

Jak nás to napadlo?

Inu jako všechny dobré věci. Udělali jsme si to pro naše milované. Protože na nich záleží.

A ještě jednou. Nechceme Vás strašit. Ale i zde platí – být připraven.

Přívěsky Take Me Home

Spolupracujeme 

https://prvnipomocdetem.cz

připravované projekty

Dejte klíčům druhou šanci…
přívěsek pro Vaše auto

Ať se vrátí, co se ztratí
jsou věci, na kterých záleží